Začiatočníci Prehľad až Sub Ohm Vaping

Pre najlepší zážitok budete chcieť túžiť získať známku konkrétne pre sub ohm vaping. Even with a nižšie ohm rozšírené vape sub ohm vaping musí byť stále vykonaný extrémne opatrný veterán vaper vzhľadom na to electronic tools nie sú perfektné . Ak sú akékoľvek akýchkoľvek častí komponenty poškodené alebo sú nefunkčné nahradiť za upratané a pracovné parts pred pokusom o subhmape vape.
How na Sub Ohm Vape
Existuje multiple metód na odovzdanie ohňa vape ako aj každého vyžaduje veľmi different components niektoré základné základy pre všetky tieto metódy sú nabíjateľné batérie, kanthal drôt a prírodná bavlna pre knôty (ak štandardné zapojenie a v úmysle miesto to spolu na vlastnú päsť) alebo môžete kúpiť a nižšie ohm container , ako aj any módu, ktorý môže stúpať na 30 alebo viac wattov. FBI Investigating and also Court Blocks Unfair Indiana Vape Laws , keď máte základy nižšie sú 3 prostriedky na subpohmy vape:
drippers
RDA (Obnoviteľné kvapkajúce rozprašovače) Podobne označované ako “kvapkadlá”, toto je stará fashioned metóda na subohmové znásilňovanie. Jedná sa o zvyčajne malé zariadenia vyvinuté na pripojiť do modulov boxov.

RTA
RTA alebo prestaviteľný tank Atomizéry sú skvelé pre tých , ktorí chcú chceli mať v úmysle hrať sa s cievkami ale nie sú príliš zvedaví na presakovanie postupne. RTA sú podobné ako clearomizéry napriek tomu užívateľ by mali cievky dovnútra. výhoda z umožnenia zákazníka prispôsobenie ich cievky get presný vape, ktorý hľadajú
Nižšie Ohm Containers
Nižšie Ohm Skladovacie nádrže pripomínajú RTA ale s premade, jednorazovými cievkami. Má to downside z obmedzenia niekoľkých prispôsobenie možnosti , však je to vynikajúci pre tých, ktorí sa zaujímajú o vstup do Sub Ohm, ktoré nemajú žiadny vášeň v budove ich vlastný nádrže .
Vaping Neighborhood má obrovský rozsah metód pre iný vaping, ktorý subohm vapuje je simply spomedzi. Vaping community je a new-new Neighborhood , ktoré sú simply Discovering brand-new tips a tiež metódy, ktoré môžu využiť na šetriť hotovosť, šetrí silu ako aj vyrába pary. Kým nižšie ohm vaping je stále kontroverzný , je medzi mnohých znamená area vapovanie ako aj možno možno budete oceniť i . Nezabudnite , aby ste zostali bezpečné a tiež vždy preskúmajte svoju batériu pre úniky !

Under ohm vaping je akt výparov, zatiaľ čo použitie atomizéra, ktorého cievky majú odpor oveľa menej ako 1 ohm. How to Make DIY E-Juice: A Beginners Guide najbezpečnejší zážitok budete túžiť get vape zvlášť pre nižšie ohm vaping. Even with a sub ohm rozšírené vape sub ohm vaping musí byť stále vykonaný extrémne opatrný expert vaper pretože electronic devices nie sú najlepšie . Ak sú akékoľvek akýchkoľvek častí časti poškodené alebo sú nefunkčné nahradiť za čisté a tiež pracovné components pred pokusom o subhmmu vape. RDAs (Rebuildable Dripping Atomizers) Ďalej ďalej označované ako “kvapkadlá”, toto je stará fashioned spôsob na subhmovú úrodu.